Home

Guma Dále dělit Věrný poločas fotbal Prorok Protože rozhodčí

Nejlepší poločas v sezoně, libuje si po hladké výhře nad Teplicemi zlínský  trenér Jelínek - Sport.cz
Nejlepší poločas v sezoně, libuje si po hladké výhře nad Teplicemi zlínský trenér Jelínek - Sport.cz

UEFA - Ec III 95/96 SK Slavia Prag / Praha - Sc Freiburg,26.09.1995 | eBay

Velvary byly proti Slavii poločas od obrovského překvapení, alespoň si  naplnily pokladnu
Velvary byly proti Slavii poločas od obrovského překvapení, alespoň si naplnily pokladnu

Český konec ve skupině? Trest za jeden poločas s Dány | iSport.cz

SK Slavia Praha on Twitter: "⏲️ POLOČAS | Máme za sebou napínavý první  poločas, který sice nepřinesl góly, za to ale přinesl bojovný fotbal se  spoustu soubojů. Nejblíže ke skórování byl Nicolae
SK Slavia Praha on Twitter: "⏲️ POLOČAS | Máme za sebou napínavý první poločas, který sice nepřinesl góly, za to ale přinesl bojovný fotbal se spoustu soubojů. Nejblíže ke skórování byl Nicolae

O výsledku ve Vísce rozhodl první poločas - Havlíčkobrodský deník

Druhý poločas přinesl zlepšení a body | Slavoj Čerčany

Milujeme Fotbal - Druhý poločas byl v režii portugalců.... | Facebook

Špatný první poločas už napravit nedokázali. Fotbalisté Slavie na Feyenoord  nestačili – ČT sport – Česká televize
Špatný první poločas už napravit nedokázali. Fotbalisté Slavie na Feyenoord nestačili – ČT sport – Česká televize

O vítězství rozhodl druhý poločas

Pudhorocký: Poločas nebyl špatný, pak už na obrat nebyla síla |  Reprezentace | FOTBAL.CZ
Pudhorocký: Poločas nebyl špatný, pak už na obrat nebyla síla | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Rekordní první poločas a pohodová výhra:San Marino - ČR 0:6 | Reprezentace  | FOTBAL.CZ
Rekordní první poločas a pohodová výhra:San Marino - ČR 0:6 | Reprezentace | FOTBAL.CZ

fotbal slap lisen 18 kolo 2 polocas - YouTube

Gajdoš: Krok jsme dokázali držet jen poločas - Krkonošský deník

V Belgii jen poločas nestačil | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Bláznivý první poločas nasměroval utkání béčka Dynama k šestigólové remíze  | Jižní Čechy Teď!
Bláznivý první poločas nasměroval utkání béčka Dynama k šestigólové remíze | Jižní Čechy Teď!

Poločas v Premier League: Formuje se bitva o záchranu - Seznam Zprávy

Kolín si za druhý poločas výhru na Slovácku zasloužil, zhodnotila německá  média | ČeskéNoviny.cz
Kolín si za druhý poločas výhru na Slovácku zasloužil, zhodnotila německá média | ČeskéNoviny.cz

Jihlavský hráč běžel sám na branku Plzně, sudí ale ukončil poločas | Fotbal  | Lidovky.cz
Jihlavský hráč běžel sám na branku Plzně, sudí ale ukončil poločas | Fotbal | Lidovky.cz

Suverénní první poločas. Slavia si poradila s Duklou a po výhře 4:1 je v  osmifinále poháru | Fotbal | Lidovky.cz
Suverénní první poločas. Slavia si poradila s Duklou a po výhře 4:1 je v osmifinále poháru | Fotbal | Lidovky.cz

تويتر \ SK Slavia Praha على تويتر: "⏲️ POLOČAS | Hosté měli hned z úvodu  velkou příležitost po chybné rozehrávce, ale nevyužili ji. Do vývoje utkání  výrazně promluvila především 22. minuta, kdy
تويتر \ SK Slavia Praha على تويتر: "⏲️ POLOČAS | Hosté měli hned z úvodu velkou příležitost po chybné rozehrávce, ale nevyužili ji. Do vývoje utkání výrazně promluvila především 22. minuta, kdy

Český fotbal pro fanoušky - Třetí poločas | Facebook

Půltucet za poločas, jednadvacítka smetla outsidera. V baráži musíme  porazit kohokoliv, říká Karabec - Sport.cz
Půltucet za poločas, jednadvacítka smetla outsidera. V baráži musíme porazit kohokoliv, říká Karabec - Sport.cz

Promarněný poločas v Hlinsku už Trutnov po přestávce nenapravil - Fotbal -  Sport - Trutnovinky
Promarněný poločas v Hlinsku už Trutnov po přestávce nenapravil - Fotbal - Sport - Trutnovinky